MÖBLER / Bord / Skrivbord/ databord 5737273
nr 573 7273
Skrivbord/ databord
England med läderskiva, längd: 102, djup: 62, höjd: 80
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 30 mars 2009
kl 18:19:04
1.200 kr
1.000 kr
1.200 kr